Akın Hadde

Akın Hadde

Akın Hadde

Akın Hadde

Denizli ve İzmir’de iki ayrı üretim merkezi bulunan AKIN HADDE, sıcak haddelenmiş ince ve orta kesit ticari profil üretiminde uzmanlaşmış, Türkiye’nin önde gelen sanayi tesislerinden biridir. 1988 yılında temelleri atılan AKIN HADDE, Denizli'de ve İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgesinde bulunan, toplam 40.000m2'lik 3 ayrı tesiste yıllık 250.000 ton üretim kapasitesiyle faaliyetini sürdürmektedir. AKIN HADDE, tescilli markası MeBars® adı altında, yüksek mukavemetli, çeşitli kalitelerde, farklı ebatlarda, özel boy ve ölçülerde Köşebentler, UPN Profiller, IPN Profiller, Lama Demirleri, Kare Demirleri, Yuvarlaklar, T Profiller ve Ferforje sektörüne yönelik farklı desenlerde demirler üretmekte ve stoklama hizmeti sunmaktadır. Bu ürünleri; Enerji, İnşaat, Köprü ve Yol yapımı, Madencilik ve Tünel yapımı, Tarım Makineleri üretimi, Seracılık, Makine imalatı ve Ferforje sektöründe faaliyet gösteren firmalara, yurt içi ve yurt dışında satışlarını gerçekleştirmektedir. AKIN HADDE, tüm faaliyetleri sürecinde, çevresel ve sosyal sorumluluklarını tam olarak yerine getiren ilke ve politikaları ile Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Hem yönetim hem de üretim ekibimiz, çelik sektörünün rekabetçi ve sürdürülebilir bir kaynağı olmak için kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmetin gerekliliklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi hedefler. Akın Ailesi olarak müşteri memnuniyetini başarımızın temel ölçüsü olarak görmekte olup, tüm süreçlerimizde çevreye ve gelecek nesillere aktaracak olduğumuz sınırlı enerji kaynaklarına maksimum düzeyde saygı duyarak büyümeye ve gelişmeye devam etmekteyiz.

Tesisler ve Ürünler

Tesisler ve Ürünler

3 ayrı haddehane ünitesinde Köşebent, Lama, Kare, Yuvarlak, T Profil, IPN Profil, UPN Profil, UAC Profil ve ferforje sektörüne yönelik farklı desenlerde demirlerden oluşan yaklaşık 10 ana grupta 450+ farklı ölçüde ve farklı kalitelerde üretim yapılabilmektedir. Müşteri ve projelere yönelik özel boylarda da üretim yapabilen AKIN HADDE, müşterilerine galvanizleme ve kumlama-boyama hizmeti de sağlamaktadır. AKIN HADDE Kalitesi, ürün çeşitliliği, stokları ve dürüstlüğü ile değerli müşterilerinin hizmetindedir.

Ürün Özellikleri, Kalite Standartları

Ürün Özellikleri, Kalite Standartları

AKIN HADDE, siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, istenilen kalite ve özel analiz değerlerinde, ASTM ve EN gibi dünya standartlarında üretim yapabilmekte ve bu üretimleri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gerekliliklerini eksiksiz bir şekilde yerine getirerek yapmaktadır. Ayrıca Avrupa pazarına yönelik sahip olduğumuz CE sertifikasının tüm gerekliliklerini de tam olarak yerine getirmekteyiz.

İlkeler ve Hedefler

İlkeler ve Hedefler

Ülke geneline yayılmış tüm müşterilerimize sunmuş olduğumuz, kaliteli ürün çeşitliliğini genişletmek, üretim kapasitesini ve niteliğini her geçen yıl dünya standartları paralelinde arttırmak siz değerli müşterilerimize verilmiş sözümüzdür.
Birlikte bu günlerimize geldiğimiz sizlerin, her sene bir önceki yıla göre çok daha karlı ve değerli olabilmesi, bizlerin KALİTE-DÜRÜSTLÜK-YENİLİKÇİLİK kanunlarının tamamlayıcısı olan MÜŞTERİ ve TOPLUM MEMNUNİYETİ ilkesini oluşturmaktadır. Ticari Profil üretimindeki kalitesi ve geniş ürün çeşidi ile AKIN HADDE, sektöründeki seçkin firmalar arasındaki konumunu her geçen gün daha da güçlendirmektedir.

Misyonumuz

Misyonumuz

Toplumsal sorumluluk ve Çevre bilinciyle paydaşlarımızı organizasyonumuzun bir parçası görerek; Sürdürülebilir ürün ve hizmet kalitemiz ve yenilikçi yapımızla rekabet gücümüzü arttırmak.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Üstün ürün ve hizmet kalitesi ile, Sektörün yenilikçi, güçlü, güvenilir, saygın, çevreye ve insana duyarlı lider şirketi olmak.

Değerlerimiz

Değerlerimiz

  • Dürüstlük ve adil olma,
  • İnsana ve topluma değer verme,
  • Sürdürülebilir olma,
  • Müşteri memnuniyeti,
  • Sürekli öğrenme ve gelişme,
  • Aile kavramı,
  • Ekip ruhu