Kurumsal > Hakkımızda

SICAK HADDELENMİŞ TİCARİ PROFİL ÜRETİCİSİ

Şirket kuruluşu : 1988
Fabrika alanı : 40.000 m²
Kurulu kapasite : 140.000 ton/yıl
Ürün çeşidi : 8 ana grupta 400 ayrı ölçü


İnce ve orta kesit sıcak haddelenmiş Ticari Profil üretiminde Türkiye'nin önde gelen firmalarından AKIN HADDECİLİK 1988 yılında kurulmuştur. Denizli ve İzmir Aliağa Organize Sanayi Bölgelerindeki tesislerinde yıllık 140.000 ton kurulu kapasitesi ile toplamda 40.000 m² 'lik bir alanda faaliyetini sürdürmektedir.

Akın Haddecilik , sahibi olduğu 'MeBars' markası altında ; Kareler, Kalın ve İnce Lamalar , Eşkenar Köşebentler , NPU Demirleri , NPI-IPE Demirleri ve T profillerinden oluşan geniş bir ölçü scalasına sahip Ticari Profil üretimini ve stoklama faaliyetini ; toplam kalite bilinci , rekabetçi tarzı ve istikrarlı bir tedarikçi anlayışıyla sürdürerek sektöründeki konumunu her geçen yıl güçlendirmektedir.

CE , TS EN ISO 9001:2008 ve TSE kalite belgeleri ,ASTM ,DIN ,TS ,EN gibi dünya standartlarında üretimlerinin yanı sıra Akın Haddecilik için esas olan kalite değerlendirmesi ,Müşterilerinin Memnuniyetidir.

Tüm  üretim faaliyetleri sürecinde , sahip olunan ÇED belgesi gerekliliklerinin yerine getirilmesine gösterilen titizlik ,gelecek nesillere bırakılacak bir çevreye gösterilen özen ve enerji tüketim hassasiyeti, toplam kalite bilinci içerisindeki en önemli sorumluluklarımızdandır.